Reči, reči, reči...

Autor: Adrián Sorger | 13.12.2016 o 11:12 | (upravené 16.12.2016 o 10:30) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  208x

Nečudo, že nás teraz všetci verní systému tak úzkostlivo varujú pred (ako to oni nazývajú) konšpiračnými teóriami. Ich vychytanie a odstránenie im totiž trvá dlhšie, ako priama kontrola médií, ktoré už ovládajú.

V predošlých dvoch blogoch som písal o jasnej, podloženej a hrubej skorumpovanosti v meste Bardejov, prepojenej s krajskými a až s najvyššími orgánmi a konkrétnymi ľuďmi v tomto štáte. Na ktoré som upozorňoval a prosil o pomoc, myslím, že všetky inštitúcie, ktoré majú v takýchto prípadoch konať. Nie, tu niť nekončí, tak sa vám aj dnes pokúsim povedať ďalšie z mojich slov, ktoré „ohrozujú pravdu tohto systému“.

 

Teda, najnovšie ma upútala správa o jasných, absolútne zvrhlých porušeniach všetkých (občianskych aj morálnych) zákonoch v centre „Čistý deň“. Dobre, svinstvá sa môžu udiať kdekoľvek, zarazilo ma však to, ako opäť naša vládna strana s tichým súhlasom ďalších – závisle od podielu „spoluvládnutia“, ako sa opäť spolupodieľajú na krytí týchto ďalších ľudských špín, ktoré zneužívajú dievčatá, ktoré nastúpili najťažší boj so sebou samým a tieto hyeny ich veselo znásilňujú, vediac veľmi dobre, že týmto ľuďom nikto neuverí a že „naša milovaná strana“ si predsa za svojimi ovečkami stojí...

 

Ó áno, už vidím ako „ctený pán“  Kaliňák zježil fúz, vraviac, „nechajme to na orgány činné v trestnom konaní“, rovnako vidím „ctenú pani“ Žitňanskú, ako s meniacim sa hlasom a spismi pod pazuchou vraví „naši sudcovia budú striktne konať v rámci zákona“.

Už mi tu chýba iba nadurdený principál, ktorý zvolá „Ta–dááá“ a ďalšie predstavenie plné nádherných právnických výrazov a zdvorilostných fráz sa môže začať... Orgány budú konať, sudcovia budú búšiť kladivkami o stoly – no nádhera – úplný sex on the beach.

(A také hogo fogo zábery, ako kopanie do ženy, ktoré videlo celé Slovensko, budú naisto len dielom podlých konšpirátorov a iluzionistov.) No nechoď potom voliť...

Je to asi ako v tom mojom prípade, alebo v stovkách ďalších, keď policajný gašparko zhodnotí prácu svojich výpalníkov, že „skutok sa nestal, punktum a ak sa ti nepáči, tak odpáľ preč, alebo ti tiež zhorí dom a ty zhoríš v ňom“ – ako mi to zhruba odpísal p. Kaliňák, keď som mu napísal list o korupcii a absolútnom nekonaní v mojom prípade.

 

No našťastie tu máme ombucmanov,  právnu pomoc pre nemajetných a ďalšie zaručené orgány, ktoré dozerajú, aby sa ani „vlas neskrivil na hlave žiadnemu „osadníkovi“, ktorí práve dokopal a okradol bezbrannú starenku. (Už chápem, prečo náckovia nemajú vlasy.) To je asi jediná cieľová skupina týchto ďalších „dobrodincov“  (kto neverí, nech ich skúsi tiež požiadať o pomoc).

 

Ďalšou absolútne povzbudzujúcou, až k slzám dojemnou správou, bolo oznámenie o súdnom rozhodnutí zbavenia viny pred predchádzajúceho ministra  /2006/ za poskytnutie peňazí, ktoré išli na úplne iné účely... Vraj chudáčik, nemôže kontrolovať každú pos. zmluvu za desaťtisíce euro – musel som uznať - za tú almužnu, ktorú im dávajú občania, by to bola vskutku nehoráznosť, vyžadovať od nich ešte aj takéto kreposti...

 

V skutočnosti tu máme však ďalší prenádherný príklad chodu cirkusu „Slovakia“. „Hrdý, odvážny“ premiér odvolá ministerku, dievča (už vopred vybrané na obetu), aby dokázal všetkým, jak On zatočí so všetkými, ktorí pôjdu proti vôli tohto ľudu. Musím priznať, principál je naj. Škoda len, že potom nechá po tomto národe šliapať čižmou Kalenou – vnútra a uhládzať to Žitom v talári s pichliačmi bodliakov a pachom maštaľného hnoja.

 

Vravíte mi, vraj ak by to bola pravda, všetko to čo tu vravíš, vraj nikdy by som odvahu nenašiel . - Slová hodné Kaliňáka. No odpovedať musím, že už ťažko si je predstaviť, koľko toho by mi ešte mohli vziať, čím by sa mi ešte mohli vyhrážať, alebo aké svinstvo by mi ešte mohli urobiť – Pamätáte si ešte niekto na jednu z jeho /Kaliňákových/ replík , jeho odpoveď televíznej redaktorke, keď sa ho opýtala na to, že ako je možné, že dodnes poberajú bez akéhokoľvek postihu veľmi štedré dôchodky, bývalý agenti Štb, kým tí, ktorých životy oni zničili, živoria aj dnes v tieni spoločnosti?  Pamätáte sa na to, ako s dokonalou pózou odpovedal, že nie je možné urobiť nič iné, lebo niektorí z nich sú ešte stále veľmi hodnotnými zamestnancami SIS?

 

Hm. Slová ako z kameňa - kiež by stáli na náhrobnom kameni pokolenia týchto vlkov s ľudskou tvárou. Však žiaľ pravdou je, že táto ľudská spodina – ako aj bývalí Agenti ŠTB, sú dodnes štátom podporovaní poradcovia a donášači, pričom väčšina ich detí sú práve sudcovia tohto štátu bez kúska cti, či svedomia. (Viem to aj z môjho prípadu a viem, že dodnes je v celej tejto krásnej krajine mnoho takýchto prípadov.)

 

Zvláštne však? Ako povedal náš, ta dááá premiér – „myslíte si, že ak by to bola pravda, tak by pánu ministrovi Kaliňákovi podávali ruky ľudia ako Merkelová, či Junker“ - No pán premiér, ja si myslím, že práve takýto ľudia môžu podávať ruky takémuto človeku... (Ľudia ticho! Nesmejte sa, veď viete dobre, že prevádzači udelili aj Nobelovú cenu za mier pani Merkelovej, len pred tým museli vyretušovať mŕtve telá na pláži a Nobel  povedal Bobovi Dylenovi, že radšej mohol údiť lososy...)

 

Veď kto  by dnes ešte tlieskal nad vašimi divadelnými replikami z predstavenia o “ľavicovom, sociálnom politikovi“, veď hádam každému mentálne zdravému človeku sú dnes celkom jasné vaše vrývania sa do „priazne“ týchto predstaviteľov štvrtej ríše, ktorí nechcú od tejto zemi, ktorej ste teraz premiérom, nič len pracovnú silu a jej plnú podporu v boji proti tým opäť posledným, ktorí sa k ním odhodlali nepridať...

 

Ach, aké zvláštne, že poslednou krajinou, ktorá ešte mohla byť domovom pre človeka ako je Snowden, sa stalo to „totálne, zvrátené a priam smrť, podľa dostupných, demokratických médií, vzbudzujúce Rusko“. Je zvláštne, že minister zahraničných vecí Lajčák je rovnakej národnosti, ako jediný slovanský národ, ktorý nemá vlastné územie ani správu – ten národ ktorý je medzi územím Ukrajiny a Slovenska a ktorý dnes najviac podnecuje, vyvoláva a zúročuje vojnu medzi Ruskom a Ukrajinou. Ten národ, ktorého ľudia si privlastnili aj mesto v ktorom žijem - takzvaní Rusíni. Národ, ktorí sa pridáva k tým a za tých, čo môže v danom momente vyniesť najviac.

 

Je potom vážne od Ruska naozaj priam ponižujúce, že nepodporilo tohto ďalšieho „veľkého Slovana“ na poste predsedu OSN. – Ja vám poviem – nehoráznosť – čo tak sa radšej preventívne premenovať na republiku – „Pamäť  nemajúcich riťolezcov“ – /To by nám aj Merkelová isto podporila/ veď premiéra, vládu, parlament i prezidenta už máme – Uznávam, trochu silné, tak teda, možno by stačilo iba -„Ďalšia východná kolónia“ – Namiesto troch vrchov v znaku by nám mohla EÚ navrhnúť tri opice s rukami na ušiach, očiach, ústach, namiesto dvojkríža tam hrdo migneme usmievavého dementa, ktorý nemá tvár, rozum ani pamäť, môže hrdo tróniť nad nižšou formou života, možno nám z európskych fondov kúpia aj obojok, naša nenormálne perfektná vláda isto nájde skryté rezervy na dofinancovanie zvyšných percent...

 

Apropo, pokojne si zistite, koľko z ľudí na prakticky všetkých štátnych úradoch v Prešovskom kraji je Slovenskej a koľko Rusínskej národnosti, alebo ako sa dá v tomto kraji presadiť, pokiaľ nezačnete „bišidovati“ – hm, ďalšie rozdielne črty týchto dvoch národov – malosť a rozpínavosť. Napríklad v meste Bardejov sú vrchní všetkých úradov rusíni, samozrejme doplnení o pár absolútne pokorných a poslušných  úradníčkov „slovákov“ /-viď. Belány Pál v Tisícročnej včele/.

 

Nie. Neodsudzujem nikoho podľa jeho pôvodu – podstatné je to, akým človekom sa kto stal, veď aj medzi príslušníkmi tohto národa - rusínmi, sú takí, ktorí aj mne pomohli viac, ako moji vlastní príbuzní, či iní „veľkí slováci“, ale toto sú jednoducho fakty, ktoré si môže overiť každý sám. Nuž potom sa nečudujte Brežnevovským objatiam a bozkom medzi županom Prešovského kraja /ktorého v čase volieb milujú všetci osadníci/  a našim principálom, ktorý z lásky k vlasti by dal, strčil svoju tvár aj do levej papule /či iného otvoru/, ak by mu to zaistilo ďalšie zotrvanie na čele /“hoci len“/ Slovenska.

 

Spomeňte si na „volebný spot“ natočený mimo volieb, idola, učiteľa, priekopníka týchto našich politikov, ktorí sú navonok zásadne proti tejto osobe /veď aj manifest spísali, tak čo.../ a však nasledujú každý jeho krok, len tak jak všetci zločinci dnes – aj títo majú lepšiu výbavu a ešte premyslenejšie postupy. – Myslím na to, ako dal Mečiar natočiť Slovenskej televízií spot o tom, ako ho so ženou „nepripustili k voľbám“ /Aj ja som mu uveril/ .Uvedomili ste si, aké divadlo vlastne vtedy na nás zahrali? Všetky televízie a médiá boli akože jeho oponenti a On im dal len tak natočiť pripravený a upravený spot, o ktorom sa vlastne nehovorí ani teraz.

 

Pamätáte si, nie tak dávno, ako sa jedna „drzá, protivládna reportérka“ opýtala nášho „ľudového“ premiéra, na nemocnicu, v ktorej sa pokazila kotolňa? – Ako jej „od pľúc“ povedal, že snáď si nemyslí, že premiér musí vedieť všetko..., ale následne hneď, len akoby „Machina bdiaca, brániaca náš spánok nehodný“, ako jej stroho, ale úplne presne odpovedal na túto „otázku to záludnú“.

 

Či ďalšie vystúpenie nášho principála a jeho ancáblu, keď chcel spolu s Bugárovcami k sebe opäť stiahnuť svojich sklamaných voličov – myslím, kvóty na hranie hudby domácich interpretov vo verejnom rozhlase – ktoré naše spravodlivé a vôbec nie skorumpované súdnictvo vyhlásilo ako protizákonné /Všade inde to funguje, ale my aj keď iné naše zákony sa týmto musia prispôsobiť. Tento je asi, tá povestná výnimka/. Napadá ma ešte ďalší člen ancáblu s nálepkou „národovec“, ktorý takmer žehnajúc sa vravel, že nikdy nebude súčasťou takýchto predstavení – Naozaj, geniálne číslo, aj Béla je sýty, aj principál celý...  

 

Dámy a páni, predstavujem vám aj cirkus „dôveryhodných médií“ – tých, ktoré vás „ako jediné pravdivo informujú“ o dianí v svete a v štáte, v ktorom žijeme...

 

Alebo čo tak banky – inštitúcia, “ktoré“ nahradila  vplyv rozhodnutí OSN aj všetkých takýchto organizácií. Vravím inštitúcia, lebo všetky tie predstavenia o rôznorodosti ich majiteľov a podobne tu naozaj nebudem rozvádzať. Myslím, že všetci triezvo uvažujúci, slobodní ľudia vedia veľmi dobre, že prevažná väčšina bánk je v rukách toho, „všetkými, týraného národa“ /Jediný štát, ktorému sa darí na miestach odkiaľ každý uteká – „súčasná utečenecká kríza“ . „Štátu“, ktorý si beztrestne rozširuje územie /krvavá výslužka za obetovanie vlastných ľudí/ na úkor iných navôkol. - Áno, sú to práve tí „zbožní, týraní“ na ktorých aj spočinutie nekajúcneho pohľadu sa rovná označeniu antisemita, vrah a fašista. Národa, na ktorých peniazoch visí celá západná spoločnosť – USA absolútne, ako aj Anglicko, či Francúzko, ale aj to „obávané“ Nemecko, ktoré „títo úbožiaci“ zlepili zas dokopy /Nie je zvláštne, že najvplyvnejším štátom v Európe je opäť štát, ktorý vyvraždil a okradol, zdral národy celého sveta a dnes opäť riadi chod tohto kontinentu? Zo svojej žranice nám hádže kosti – „dokazujúc svoju šľachetnosť“ - Eurofondy – nádherná, voňavá návnada v ozubenom, oceľovom klepci./

 

Zoberte si len všetky vojny, alebo následné vojenské zásahy našich mierotvorcov posledných rokov,  ktoré či už chcete alebo nie, vyvolali a spôsobili práve „ochrancovia ľudských práv a mieru  – USA, Nemecko, ktorí spôsobili najviac vojen a ľudského nešťastia, spolu so štátmi, bývalými koloniálnymi mocnosťami – Anglicko, Francúzko, ktoré berú tiež ako svoje privilégium, beztrestne kradnúť, zdierať, znásilňovať a vraždiť s bielou parochňou a povyšeneckým výrazom, označujúc sa za nositeľa pokroku a mieru.

 

Dnes nám títo radia – porúčajú, ako sa starať o ďalší národ, ktorý má v svojej prirodzenej náture využívať všetko to, čo môže a až potom pohnúť vlastným zadkom, rozumom  – Tí dnešní „páni sveta“ to veľmi dobre vedia, to len slabým ovečkám je zakázané na to, čo len pomyslieť. Nuž tak ďalej a ďalej pchať do týchto „osadníkov“ ďalšie a ďalšie peniaze – vytrieskať z nich všetku vôľu – žiť skutočne slobodne, neubližujúc iným okolo. Tak potom sa čudujte ľudkovia, že fašizmus, ktorí tak „mierotvorne“ podporujú na Ukrajine, že ten práve kvôli týmto ich odporúčaniam už opäť vzrastá aj v našej krajine. /Nevadí – napíšeme deklaráciu a potom tu pošlú bombardéri ako na Srbsko – veď toto ich predstavenie kvôli vybudovaniu ďalšej vojenskej základne, malo úspech preveľký.../

 

Naozaj krásne bolo a je toto predstavenie nášho vládneho ancáblu, ako vytiahol do boja proti tejto beštii - bankám, ale za oponou si obaja hlavní hrdinovia vzdávajú dodnes poklony a delia si úlovok – divákov, ktorých a na aký bitúnok , či do ohrád odvedú...

 

Hanbím sa za to, že som obyvateľom štátu, ktorý tiež vraví o mieri, pričom však slepo, hlúpo – tupo plní príkazy týchto vrahov a najľstivejších z ľudí. Pozrite sa len, kto dnes dennodenne vyrába najviac zbraní. Zvláštne, že sú to práve tí, ktorí každému zakazujú ich výrobu a hrozia vojenským zásahom, sankciami a podobne, samozrejme vykrikujúc „svetu mier“. Potom nám však náhle tie isté tváre povedia – „ak chcete byť pri nás - môžete, ale musíte si kúpiť od nás nové zbrane – bo, jak to bude, keď dôjde zlý rus...“ /V prvotnej reči – Rusko – Rasia – RA – On Slnko, sia – zem./

 

Neviem, obávam sa, že amnézia pohltila väčšinu ľudí, alebo nechápem, lebo ja som sa učil to, že prvú aj druhú svetovú vojnu vyvolalo Nemecko /dnes najbohatšia krajina Európy/ – zvláštne, táto krajina dnes vraví o tom, kto je zlý, nebezpečný agresor a o tom, kto jak jediný nám všetkým pomôže /Možno by pomohlo, pozerať trochu menej amerických filmov, pani Merkelová?/. Prepáčte  mi, nebolo to práve Rusko, ktoré zastavilo ako Francúzov tak aj Nemcov pred podmanením si celého sveta? - Ahá, takže agresor, jasné /ách, pardón – javol !!!/.

 

Chápem, vo Francúzku bol jediný mišuge Napoleón a v Nemecku Hitler a vôbec, odpusťte mi, že mám pamäť... – rozumiem vám /a opäť teraz v reči našich nových záchrancov a kolonizátorov - excuse me/. Je len škoda, že vás poznám a aj váš život - tak viem, že jak jedni, tak aj druhí máte v zuboch týchto vašich porazených vodcov, len pre jedinú vec a to preto, že nezvíťazili celkom a teraz, že nemôžete mať všetko, ale musíte sa deliť s „červami“ – no váš nový vodca vám isto dá nažrať, ochlastať sa teplej krvi do vôle – bon apetit...

 

Je tiež super, vážne hodne druhu homo sapiens sapiens, že ľudia, štáty, organizácie nechajú rolu učiteľa, kňaza, policajta, sudcu a aj kata práve štátu, kde je najviac kriminality a násilia /Kde sa presunuli všetci tí, ktorí nechali utýrať a vyvraždiť všetkých „nepodstatných a nepohodlných z vlastných radov, aby mohli beztrestne páchať všetky zločiny/ . Štátu, ktorého občania majú na svedomí vyvraždenie a vyhladenie asi jednej pätiny niekdajšej ľudskej populácie, ako aj poznania ľudstva /Pôvodní obyvatelia Ameriky/.

 

Zvláštne, ako najpriliehavejšie prirovnanie ma napadlo slovo „mor“ – no darmo, prepáčte mi, zažil som ešte ľudí, krajiny, štáty bez tejto „humánnej“ pomoci a zažil som, ako rýchlo sa tento vírus šíri a aj to, čo z človeka a spoločnosti ostáva po tejto „dobrote“.

 

Už chápem, prečo ste potrebovali odpočúvať milióny ľudí na celom svete a prečo ste boli a ste ochotní dávať to jediné čo máte, „vaše“ peniaze do tohto podniku. – Vírus sa potrebuje šíriť, lebo inak zaniká zabitím hostiteľa – obete. Tí potomkovia dobyvateľov, otrokov, vrahov, zlodejov a vyhnancov – „národ americký“, ten vymiera – je prázdny bez života, lebo len v hmote si našiel svojho boha a tak si váš vírus potrebuje nájsť vždy nového hostiteľa – Európa, teraz ty si na rade....

 

Viem, počujem dobre – „ďalší konšpirátor“, ruský agent...  Ľudia, buďte sami sebou – ľuďmi a nie opicami, či ďalšími zombíkmi, s perfektným hrubým domácim produktom, za ktorý nás budú bičíkmi hladkať usmievaví otrokári, a pod našimi estrádnymi čiapkami budú vyhasnuté psie oči, čakajúce len na pokyn svojich pánov, aby sme zožrali ďalšiu granulku.   (Ďakujem za váš čas, opýtajte sa ma zajtra na zdravie.)

                                                                                    Adrián z Bardejova                 /Adrián Sorger/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Súboj v koalícii Danko rozpútal a aj naň doplatil

Šéf SNS zváži odchod z politiky. Politológ hovorí, že predvídateľnosť jeho krokov sa stále znižuje.

KOMENTÁRE

Politika ako Danko nikto nechce, demokrati ani oligarchovia

Definitívny politický pád Danka sme sledovali v priamom prenose.

EKONOMIKA

Štát otočil, vyššie dôchodky zaručí len na štyri roky

Prečo novinka bude trvať len istý čas, nie je jasné.


Už ste čítali?